Moviemakers Moviemakers > Blog > Taśmy samoprzylepne GAFFA Logowanie

Taśmy samoprzylepne GAFFA

Taśmy samoprzylepne GAFFA

autor: Marek Woźniak dnia 04-10-2012 12:15 kategoria: Akcesoria
Taśmy samoprzylepne GAFFA

Firma LeMark jest wiodącym producentem profesjonalnych taśm typu Gaffer lub inaczej Gaffa tape.

Taśmy te są dedykowane do zastosowań scenicznych, produkcji filmowych i telewizyjnych oraz do zastosowań codziennych. Poniżej przedstawiamy rodzinę taśm Gaffer firmy LeMark wraz z podziałem według zastosowania oraz właściwości.

MagTape® Fluorescent

Połyskująca bardzo dobrze widoczna taśma, może być wykorzystana do oznaczania stref. Taśma wytrzymała i wodoodporna. Dobrze przylega do prawie każdej czystej, suchej powierzchni.

Taśmy Gaffer

MagTape® Utility

Trwała ekonomiczna taśma gaffer. Idealna do użycia podczas organizacji imprez, wystaw na budowach oraz przy naprawach domowych. Dobrze przylega do prawie każdej czystej, suchej powierzchni.

Taśmy Gaffer

MagTape® Original

Taśma MagTape Oryginal charakteryzuje się niezwykła trwałością oraz elastycznością, klej nie pozostawia śladów nawet po wielu godzinach od momentu przyklejenia. MagTape Oryginal to taśma do zastosowań profesjonalnych

Taśmy Gaffer

MagTape® Matt 500.

Charakteryzuje się współczynnikiem odbicia światła na poziomie 1,9%! Doskonałe matowe wykończenie, taśma specjalnie zaprojektowana do zastosowań w przemyśle telewizyjnym oraz filmowym.

Taśmy Gaffer

MagTape® Xtra

Idealna do zastosowań montażowych. Taśma bardzo wytrzymała z mocnym klejem jednocześnie wodoodporna.

Taśmy Gaffer

MagTape® Xtra Matt 

Wytrzymała taśma matowa z mocnym klejem zaprojektowana do zastosowań profesjonalnych.

MagTape® Chroma

Matowa taśma o specjalnie dobranym odcieniu niebieskim oraz zielonym. Przeznaczona do łączenia teł blue, green box oraz maskowania. Taśma profesjonalna.

MagTape® ECO 27

Taśma o dobrej wytrzymałości z niezwykle mocnym klejem, wodoodporna. Ogólnego stosowania, zarówno do produkcji profesjonalnych jak i do użytku domowego


Link do sklepu MILSO

 Dodaj komentarz
Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia