Moviemakers Moviemakers > Obiekty > Obiekty zdjęciowe > Luksusowy dom wakacyjny, Folwark Wrzosówka Logowanie

Luksusowy dom wakacyjny, Folwark Wrzosówka

Luksusowy dom wakacyjny, Folwark Wrzosówka

Luksusowy dom wakacyjny, Folwark Wrzosówka

  • 0 Stars.
 
Folwark Wrzosówka to największy i jeden z najbardziej Luksusowych Domów do wynajęcia, położony w Dolinie Pałaców i Ogrodów na Dolnym Śląsku. Niepowtarzalne miejsce znajdujące się w malowniczej okolicy.
 
Do dyspozycji 5 apartamentów o bardzo wysokim standardzie, z których każdy ma swój niepowtarzalny styl oraz oryginalną łazienkę. W częściach wspólnych znajdują się: jadalnia z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia, salon telewizyjny z TV 63″ oraz projektorem i nagłośnieniem JBL, sala (300m2) z atrakcjami: piłkarzyki, ruletka, pomieszczenie z zabawkami i kącikiem instrumentalnym, prywatna biblioteka i filmoteka.

Pierwszy apartament (41 m2) składa się z części wypoczynkowej, w której jest rozkładana sofa oraz części sypialnej, w której znajdują się dwa pojedyncze łóżka. Widok na ogród.

Drugi apartament (41m2) jest urządzony w takiej samej konfiguracji jak pierwszy. Widok na ogród.

Trzeci apartament (50 m2) składa się sypialni, w której są dwa łóżka podwójne i dodatkowa rozkładana sofa oraz dodatkowej kuchni z lodówką, piecem kaflowym i innym niezbędnym wyposażeniem.

Czwarty apartament (35 m2) z dużym łóżkiem typu King-size i łazienką urządzoną w angielskim stylu. 

Piąty pokój (25 m2) różany z dużym łóżkiem typy King-Size.

Dodatkowo:

Oryginalna Ruska Bania - osobny drewniany domek (sauna sucha, sauna parowa, wanna z hydromasażem, miejsce do biesiadowania), zadaszony grill, miejsce na ognisko, duży ogród z oczkiem wodnym i sadem, zarybiony staw, dużo zwierząt (owce, kozy, osły, konie).

 
Kłopotnica, Dolnośląskie 59-630 Mirsk
Polska

Telefon: 697 335 585Kategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia