Moviemakers Moviemakers > Obiekty > Lokalizacje > Niebanalny dom, obłędny ogród i las Logowanie

Zobacz reklamę

Niebanalny dom, obłędny ogród i las

Niebanalny dom, obłędny ogród i las

Niebanalny dom, obłędny ogród i las

  • 0 Stars.

Przestrzenny, ale przytulny, doskonale nasłoneczniony dom. Na parterze salon, korytarz, klatka schodowa i kuchnia tworzą dużą otwartą przestrzeń (62m2) z dużymi drzwiami przesuwnymi pomiedzy salonem i kuchnią. W kilku pomieszczeniach zamiast kąta prostego pomiędzy ścianami zrobiono „zaoblenia po łuku”, co tworzy specyficzny klimat wnętrz i współgra z łukami drzwi wewnętrznych i lekkim łukiem schodów. W salonie ściana z zabudową "po łuku" z łupka piaskowca z kominkiem. Piaskowiec przewija się też w elewacji domu i wolnostojącym klimatycznym garażu oraz ogrodzeniu. Imponujący wysoki pokój kąpielowy z elemetami z teku. Wejście do domu i parter są dostosowane dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Do okien można założyć szprosy drewniane.

Obłędny ogród - działka częściowo leśna – starodrzew (sosny, dęby, brzozy), krzewy, pnącza ozdobne i owocowe.  W ogrodzie: huśtawka i platforma do tyrolki i spania pod gwiazdami, czytania, leżenia w hamaku poniżej, wspinania się na linie… Las za furtką...
W okolicy: piękne tereny spacerowe, plac fitness na powietrzu, stajnie, malownicza rzeka, stacja piaseczyńskiej kolejki wąskotorowej.
Ogrodzenie nawiązuje do elewacji garażu i domu: słupki z łupek piaskowca + oflisy drewniane (oflisy powtarzają się jako barierki na balkonach). Dzikie wino porasta połowę ogrodzenia.
Powierzchnia domu: 338m, garażu: 54m + 35m poddasza, działki: 2325 m²

zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1IoasoUquDZYkNVmyF3nAEdZugGF-xlO5?usp=sharing
Mazowieckie


Telefon: +48507191401Kategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia