Moviemakers Moviemakers > Muzyka > Kompozytorzy > Producent muzyki elektronicznej, inżynier produkcji dźwięku, sound designer Logowanie

Producent muzyki elektronicznej, inżynier produkcji dźwięku, sound designer

Producent muzyki elektronicznej, inżynier produkcji dźwięku, sound designer

Producent muzyki elektronicznej, inżynier produkcji dźwięku, sound designer

  • 0 Stars.

Nazywam się Alexey Protasov. Jestem producent muzyki elektronicznej, inżynier produkcji dźwięku, sound designer z Białorusi. Teraz mieszkam w Warszawie. Jestem poszukujących pracy lub częściowej pracy i profesjonalnych kontaktów w Polsce.

Będzie miło, jeśli Panstwo odwiedzić mojej stronę i sprawdzić moje portfolio
 

Obecnie pracuje jako kompozytor muzyki elektronicznej dla Universal Production Music (Londyn, UK). 

Współpracuję z kilkoma międzynarodowymi studiami produkcyji dźwięku, jak Mona Davis Beat (USA / Niemcy) czy Blut Audio (Niemcy) i inni. 

Z mojego projektu muzycznego AMBASSADOR21 i innymi kilka udanych projektów i wydaliście wiele płyt, oryginalnych utworów i remiksów i występował na wielu festiwalach muzyki elektronicznej na całym świecie.

Piszę oryginalną muzykę do reklam również, zrobić produkcje dźwiękowe, biblioteki dźwięków dla Zero-G (UK). 

Wielu moich utworów były opisywany w wielu podcastów i programów telewizyjnych na całym świecie - jak "Moja Mała księżniczka" serii (E4 TV, UK) i innych.

Jako remixer, że współpracował z wieloma artystami elektronicznymi. Jako inżynier masteringu, pracuję wiele lat dla mojej własnej wytwórni Invasion Records, Industrial Strength Records (USA) i innych wytwórni i artystów.

Jestem bardzo zainteresowany w profesjonalnych kontaktów w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany, możemy spotkać się osobiście i porozmawiać o ewentualnych współpracy.
Warszawa, Mazowieckie


Telefon: +48888195432Kategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia