Moviemakers Moviemakers > Studia i hale filmowe > Zapraszamy do realizacji produkcji medialnych Logowanie

Dom Ciekawych Spotkań

Zapraszamy do realizacji produkcji medialnych

Zapraszamy do realizacji produkcji medialnych

  • 0 Stars.

Nieruchomość położona jest w malowniczej dzielnicy Konstantynów, nieopodal al. Kraśnickiej. Jej powierzchnia wynosi 400m2 (4 kondygnacje, każda po 100m2). Obiekt posiada pełne umeblowanie i wyposażenie. Jest klimatyczny, wielokolorowy, urządzony w stylu artystycznym, na ścianach i sufitach znajdują się malowidła wykonane przez plastyków. Według informacji zwrotnych od dotychczasowych Klientów ani zdjęcia ani film na YOUTUBE nie oddają emocji, jakie powstają  w bezpośrednim kontakcie z bajkową aranżacją tego miejsca.

Dużym atutem obiektu jest elegancka, jasna, otwarta przestrzeń: romantyczny salon z kominkiem, szykowna jadalnia i  nowoczesna kuchnia. Dom posiada przestronne balkony i duże okna, które gwarantują odpowiednie wpadanie światła. Ponadto przy posesji znajduje się kameralny ogródek.

W środku jest  7 pokoi, różnej wielkości (od 12m2 do 60m2). Każdy wyposażony jest  w TV LCD, łóżka, krzesła, ławy, itp. Przytulność jest ich wspólnym mianownikiem.

W pobliżu są urokliwe, kręte uliczki (latem pełne zielni), ścieżki i stacje rowerowe, sielskie wąwozy oraz zabytkowy dwór (dwustuhektarowy majątek Węglin z pięciohektarowym parkiem i dworem był własnością Marii i Zygmunta Sobieszczańskich herbu Rogala).

Dom może się dobrze sprawdzić podczas realizacji produkcji medialnych, choćby z tego względu, że posiada niebanalną aranżację i wielofunkcyjną,  urozmaiconą powierzchnię.

Kontakt: biuro@domciekawychspotkan.eu, telefon 660 768 067
Orlanda 10
Lublin, Lubelskie 20-712
Polska

Telefon: 660768067Kategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia