Moviemakers Moviemakers > Obiekty > Obiekty zdjęciowe > Nowoczesna i ekskluzywna willa na warszawskim Ursynowie (500 m2) Logowanie

wiila,nowoczesny,ekskluzywny

Nowoczesna i ekskluzywna willa na warszawskim Ursynowie (500 m2)

Nowoczesna i ekskluzywna willa na warszawskim Ursynowie (500 m2)

  • 0 Stars.

Niezwykły dom liczący ponad 500m2 składa się z dwóch poziomów, na parterze mamy piękny hol prowadzący do salonu z przeszkleniem, prezentującym ogród, salon posiada strefę wypoczynkową, połączona z jadalnią. Następnie oddzielne pomieszczenie stanowi kuchnia wyposażona w najwyższej klasy sprzęty AGD.

Centrum salonu stanowią niezwykłe dwustronne marmurowe schody, prowadzące do stref prywatnych. Salon posiada odseparowaną poprzez ściana ze szkła strefę basenu. Basen jest wyposażony w przeciwprądy i hydromasaże.

Kolejnym pomieszczeniem na parterze jest oddzielna sala kinowa, która łączy się z sypialnią i łazienką dla gości.

Wchodząc na pierwsze piętro mamy 3 sypialnie dziecięce ułożone obok siebie. Z każdej z sypialń możemy wyjść na wspólny obszerny taras zabaw i wypoczynku.Dodatkowo znajdziemy tam też siłownię

Sypialnia główna połączona z łazienką, która została wyposażona w saunę fińską. Do sypialni przynależy olbrzymia garderoba. Dodatkowo jest łazienka dziecięca z wanna i prysznicem i gabinet.

Dookoła budynku jest piękny ogród z jeziorem i starodrzewiem.

Teren wokół domu to 12.000 m2.

Dom należy do wyjątkowych dzieł architektury, jest budynkiem pasywnym, w którym są wykorzystywane odnawialne źródła energii.

Dom znajduje się w odległości ok. 20 min od centrum Warszawy, bardzo bliski trasy S2, co pozwala na szybki dojazd do większości dzielnic Warszawy. Okolica jest niezwykle malownicza, otoczenie stanowi niska zabudowa domów jednorodzinnych.
Warszawa, Mazowieckie
PolskaKategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia