Moviemakers Moviemakers > Obiekty > Obiekty zdjęciowe > Nowy dom Wilczoruda Logowanie

Wnętrza przestrzenne, otwarty plan, łazienka z 3 oknami,łuki

Nowy dom Wilczoruda

Nowy dom Wilczoruda

  • 0 Stars.

Jeśli przestrzenność i wielość planów we wnętrzach jest poszukiwana to ten obiekt spełnia takie oczekiwania.

Dom 300m2 , nad rozlewiskiem rz. Jeziorki, o otwartym planie i różnorodnych wnętrzach - w tym dwie łazienki : jasna i ciemna ponad 20m2.

Kuchnia połączona z jadalnią i pokojem dziennym oraz biblioteką. W pokoju dziennym - duży , ceglany kominek. Z wiatrochronu wejście do przestronnej klatki schodowej , która widoczna jest od parteru do dachu. Z tej przestrzeni wejścia do kolejnych pomieszczeń takich jak: 2 sypialnie ok. 30m2 z garderobą, pracownia wyposażona w sztalugi, warsztat tkacki drewniany , poziomy; ciemna i jasna łazienka, 2 sypialne ok. 16-20m2 i bardzo duże , wertykalne okna od strony południowej. Ściany wzdłuż schodów mają łukowate otwory dopuszczające światło do 1,5m. szerokich korytarzyków. Strych z jasną podłogą, z którego widać pracownię - intrygująca przestrzeń wieloplanowa , bo na strychu znajdują się także interesujące , łukowate okna z widokami na rozległą okolicę, gdzie nigdzie w zasięgu wzroku nie ma budynków ani innych śladów cywilizacji.

Wszystkie meble są z litego drewna i dominują 2 rodzaje : minimalistyczne , super proste z ciemnego , azjatyckiego "jarrah" oraz meble przedwojenne z widocznymi wpływami secesji.

W domu istnieje możliwość przenocowania i przechowania sprzętu .
Wilczoruda - Parcela 3
45 km. od Warszawy, na południe, miedzy Grójcem i Mszczonowem, Mazowieckie 05-652
PolskaKategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia