Moviemakers Moviemakers > Edukacja > Szkoły filmowe > Rekrutacja w AMA trwa! Filmowy stacjonarny! Logowanie

Rekrutacja w AMA trwa! Filmowy stacjonarny!

Rekrutacja w AMA trwa! Filmowy stacjonarny!

Rekrutacja w AMA trwa! Filmowy stacjonarny!

  • 0 Stars.

Jesienna rekrutacja w Akademii Multi Art trwa! 

 

Akademia Multi Art – AMA FILM SCHOOL to prywatna, interdyscyplinarna szkoła filmowa stworzona przez praktyków i pasjonatów kina o międzynarodowym doświadczeniu z wpisem do Rejestru Szkół Artystycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Specjalizujemy się w profesjonalnym kształceniu z zakresu nowoczesnych dziedzin audiowizualnych: reżyserii, sztuki operatorskiej, postprodukcji obrazu i dźwięku, scenariopisarstwa, gry aktorskiej, oraz kreatywnej produkcji filmowej.

Rekrutujemy między innymi na kierunek Filmowy. Kierunek Filmowy to podstawowy w AMA FILM SCHOOL kierunek realizowany w trybie stacjonarnym. Kierunek Filmowy jest rocznym kursem realizacji filmowo- telewizyjnej, reżyserii, sztuki i techniki operatorskiej dla początkujących filmowców. Kierunek daje ogólne umiejętności i wiadomości z zakresu realizacji form audiowizualnych dla potrzeb filmu, telewizji, reklamy i mediów interaktywnych.

Wykładowcami na tym kierunku są wyłącznie czynni zawodowo filmowcy i teoretycy filmu, sztuki i techniki zdjęciowej rekrutujący się spośród kadry naszych stałych wykładowców.

Dowiedz się więcej o kierunku na http://akademiamultiart.pl/kierunki/kierunek-filmowy-2/ 

 

Nie czekaj ZAPISZ SIĘ! Zacznij z AMA

http://akademiamultiart.pl/zapisy/ 

 

Kontakt:

sekretariat@akademiamultiart.pl

www.akademiamultiart.pl

 

 Kraków, Małopolskie
Kategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia