Moviemakers Moviemakers > Studia i hale filmowe > Kreatywne studia kulinarne do wynajęcia Logowanie

Zobacz reklamę

Studia kulinarne wynajem

Kreatywne studia kulinarne do wynajęcia

Kreatywne studia kulinarne do wynajęcia

  • 0 Stars.
Serdecznie zapraszamy do siedziby Instytutu Sztuki Kulinarnej na ul. Postępu 5, gdzie w budynku Składu Bananów, na blisko 900 metrach znajdują się nasze 4 studia kulinarne, umożliwiające kreatywną aranżację przestrzeni na potrzeby sesji zdjęciowych, produkcji programów telewizyjnych czy pokazów kulinarnych.

LABORATORIUM
Studio kulinarne wyposażone jest w sprzęt laboratoryjny, 9-metrowy system wystawienniczy, odczynniki i utensylia potrzebne do tworzenia potraw kuchni molekularnej oraz pełne wyposażenie do przeprowadzania warsztatów kulinarnych.
 
STUDIO KULINARNE 200
Miejsce dla osób z nietypowymi potrzebami, indywidualną wizją czy po prostu poszukujących dużej przestrzeni do gotowania. Studio przystosowane dla ponad 50 gotujących osób z oddzielną linią stołów do konsumpcji.
 
PRACOWNIA CUKIERNICZA
Projektując to studio postawiliśmy na rozwiązania znane ze światowych szkół gotowania. Długie przestrzenie wolnych blatów (ponad  15m bieżących), 2 ciągi kuchenne w odbiciu lustrzanym i łatwy dostęp do wyposażenia kuchennego, ustawionego na otwartych półkach.
 
STUDIO ISK
Studio kulinarne ISK to 90m2 przestrzeni przygotowanej na przyjęcie do 35 gości.
Połączenie klasycznych i nowoczesnych materiałów, blisko 5m wysokości i ciemne kolory nadają wnętrzu mocnego wyrazu, który doceniany jest przez wiele ekip filmowych. 


Na Postępu 5 dysponujemy również pełną infrastrukturą do obsługi dużych i małych eventów. 

Więcej na studiapostepu.pl
Postępu 5
Warszawa, Mazowieckie 02-676
Polska

Telefon: 502896020Kategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia