Moviemakers Moviemakers > Studia i hale filmowe > STUDIO SENSI - STUDIO FILMOWE i FOTOGRAFICZNE WARSZAWA WYNAJEM i PRODUKCJA Logowanie

Zobacz reklamę

STUDIO SENSI

STUDIO SENSI - STUDIO FILMOWE i FOTOGRAFICZNE WARSZAWA WYNAJEM i PRODUKCJA

STUDIO SENSI - STUDIO FILMOWE i FOTOGRAFICZNE WARSZAWA WYNAJEM i PRODUKCJA

  • 5 Stars.

Wynajem profesjonalnego studia filmowego i fotograficznego w Warszawie. 

STUDIO SENSI to doskonałe miejsce na realizację produkcji filmowej, sesji fotograficznej, organizację eventu czy castingu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszej ekipy możemy sprostać wymaganiom każdych przedsięwzięć.

Całkowita powierzchnia wynosi 240m2. Część studyjna o powierzchni 210m2 jest wyposażona w białą cykloramę (szer. 9m, wys. 4,5m, głęb. 6m) oraz w wygodną antresolę, z której można podziwiać postęp prac. Dodatkowo do dyspozycji jest oddzielna kuchnia, garderoba, toalety, prysznic, Wi-fi. 

Studio powstało w dawnej hali produkcyjnej, dzięki czemu miejsce zachowało swój industrialny charakter. Pozwala to na realizację zdjęć nie tylko na szerokim, jednolitym tle, ale również z wykorzystaniem pozostałej dostępnej przestrzeni we wnętrzu. Swobody dodaje wysoki sufit (7m) oraz duże (8m) odejście od cykloramy.

Można zamówić u nas scenografię, profesjonalne oświetlenie filmowe i fotograficzne a także skorzystać z naszej pomocy oraz współpracujących z nami operatorów, fotografów, stylistów i wizażystów. Na życzenie dopasujemy studio do każdej produkcji. Gwarantujemy wygodę, profesjonalną obsługę i doskonałą atmosferę :)

http://www.studiosensi.pl

http://www.facebook.com/studiosensi

 
CENNIK
pełen dzień (do 10h) – 1200 zł netto
1h wynajmu – 150 zł netto (min. 2h)
asystent – 200-400 zł netto
 
REZERWACJA:
studio@studiosensi.pl | tel. 792498777

Zapraszamy :-)

Wynajem studia filmowego i fotograficznego Warszawa
ul. Krakowiaków 80/98
Warszawa, Mazowieckie 02-255


Telefon: 792 498 777Kategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia