Moviemakers Moviemakers > Producenci > Produkcja filmowa i telewizyjna > VRpix Logowanie

Zobacz reklamę

VRpix Produkcja Filmowa i Telewizyjna

VRpix

VRpix

  • 0 Stars.

 

VRpix to dom medialny zajmujący się szeroko pojętą produkcją filmową i telewizyjną.

Specjalizujemy się w tworzeniu produktów na potrzeby sektora biznesowego. Ponadto działamy dla instytucji publicznych i organizacji pozarządowych.Równolegle współpracujemy ze stacjami telewizyjnymi oraz wdrażamy w życie własne projekty filmowe.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę realizowanych projektów. Działamy na wszystkich etapach: od przygotowania scenariusza istoryboardu, poprzez realizację zdjęć, postprodukcję, na authoringu materiałów i tłoczeniu płyt kończąc.

Nasze działania opieramy na specjalistycznej wiedzy. Know-how w zakresie technologii i procesu produkcji filmowej i telewizyjnej pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom odpowiedzialną i profesjonalną realizację zadań. Najmocniejszą stroną firmy są kreatywni i doświadczeni ludzie mediów którzy w połączeniu z nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem pozwala na pełne wykorzystanie możliwości.

Dzięki takim atutom VRpix nieustannie i dynamicznie rozwija swój potencjał oraz systematycznie powiększa grono zadowolonych klientów.
Małopolskie
Kategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia