Moviemakers Moviemakers > Obiekty > Lokalizacje > Wyjątkowy ogród ze stawem, altaną, domem, garażem i wędzarnią! Logowanie

Wyjątkowy ogród do wynajęcia do produkcji TV, filmy, reklama

Wyjątkowy ogród ze stawem, altaną, domem, garażem i wędzarnią!

Wyjątkowy ogród ze stawem, altaną, domem, garażem i wędzarnią!

  • 0 Stars.

Duży ogród 7500 m2 z niewielkim domem, garażem do wynajęcia na potrzeby filmu, na cele produkcyjne, sesje zdjęciowe, filmy, reklamę lub seriale.

Ogród do wynajęcia zdjęcia

Obiekt zlokalizowany jest w bliskiej odległości od Warki słynącej z sadownictwa. Dogodny dojazd drogą asfaltową, na posesji parking.

Ogród otoczony ciętym żywopłotem z żywotnika, rabaty w stylu swobodnym, wydzielone,możliwość kilku zupełnie innych planów filmowych..

Ogród różany, wrzosowisko, rabata w stylu preriowym z trawami ozdobnymi, warzywnik otoczony żywopłotem z bukszpanu, staw z altaną i pomostem drewnianym.

Dodatkowo niewielki dom 120 m2 z poddaszem użytkowym, z kominkiem i bilardem. Garaż dwustanowiskowy z wędzarnią i grillem -miejsce do biesiadowania. Możliwość wykorzystania Traktora ursus C330 jako rekwizyt.

Dom składa się z dwóch pokoi i kuchni oraz łazienki na parterze (dół po gruntownym remoncie z dużymi oknami z widokiem na ogród. Biała gresowa podłoga na parterze(podgrzewana) góra to dwie sypialnie około 10 metrów , salon z kominkiem (20metrów)  i bilardem oraz łazienka.

Istnieje mozliwość dodatkowego podnajęcia sadu jabłoniowego, wiosną pięknie kwitnące sady, jesienią ogrom owoców na drzewach.

Więcej aktualnych zdjęć znajduje się na mojej osobistej stronie Ogrodowa farma

Możliwość wynajęcia na długi termin. Ze swojej strony oferuję usługi ogrodnicze i konserwatorskie w cenie najmu.

 
Warka, Mazowieckie 05-660
PolskaKategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia